Naujienos

Tobuli kauniečių kūnai pavergė pasaulio fitneso čempionato teisėjus

06-13

paskelbė

Kategorija: Uncategorized

Komentarų: 0

Trys pasaulio čempionato aukso medaliai ir absoliučios čempionės titulas. Su tokiu kraičiu iš planetos kūno rengybos (fitneso) ir kultūrizmo pirmenybių grįžo Kauno sportininkai. Slovakijoje Pasaulinių fitneso ir kultūrizmo federacijų (WFF-WBBF) rengtame turnyre jėgas išbandė per 250 atletų. Nors daugumą dalyvių sudarė europiečiai, tobulus kūnus demonstravo ir svečiai iš Irano, Brazilijos, Argentinos, Urugvajaus ir kitų egzotinių šalių.

Tarp gausybės atletų buvo pastebimi ir lietuviai. Labiausiai sužibėjo Kristina Narbutaitytė. Kauno Technologijos universiteto (KTU) atstovė neturėjo lygių moterų fitneso modelių kategorijoje. Teisėjų sprendimu, žavi tamsiaplaukė buvo išrinkta nugalėtoja ir absoliučioje įskaitoje.

Nuo kolegės neatsiliko ir jaunimas. Kita Jaunalietuvių Sporto organizacijos (JSO) klubo atstovė Agnė Šukaitytė (Lietuvos sporto universitetas) triumfavo jaunimo (iki 21 metų) fitneso modelių rungtyje. Vaikinų (iki 18 metų) jėgos fitneso ir kultūrizmo rungties auksas atiteko Deividui Kaniui.

„Rezultatai džiugina. Iš K. Narbutaitytės pergalės ir tikėjausi. Juolab, kad ji jau buvo laimėjusi Europos ir pasaulio čempionatuose. Jaunimo medalių negalėjau prognozuoti, nes tokio rango varžybose jie dalyvavo pirmą kartą“, – teigė čempionų treneris Vytautas Mikuckis.

Jo žodžiais, netrukus K. Narbutaitytės laukia ne ką menkesnis išbandymas. Ji ten pat – Slovakijoje – pasirodys prestižinėse profesionalų varžybose.
1377571_450674091717986_1057642906_n1005834_622540634452054_41022694_n

WFF - WBBF Europos mėgėjų fitneso čempiontas Taline

05-08

paskelbė

Kategorija: Uncategorized

Komentarų: 0

Šių metų gegužės 3- 5 dienomis Taline, vyko WFF – WBBF Europos mėgėjų čempionatas. Čempionate dalyvavo virš 300 sportininkų, iš jų 7 JSO sportininkai. Puikiai sustartavę visi grįžo su apdovanojimais.
Suaugusiųjų modelių kategorijoje 1- ąją vietą iškovojo Agnė Šukaitytė.
Virš 172cm kategorijoje, 2- ąją vietą užėmė Aušra Antanavičiūtė.
Jaunimo modelių kategorijoje 3 – ąją vietą iškovojo Rasa Žukauskaitė.
Jaunių modelių kategorijoje 2 – ąją vietą užėmė Arina Ponomariova.
Kultūrizmo jaunimo kategorijoje 2 – ąją vietą iškovojo Deividas Kanis.
Sportiniame jėgos fitnese suaugusiųjų kategorijoje 1 – ąją vietą iškovojo Marijus Širvaitis. Jaunimo kategorijoje 1 – ąją vietą iškovojo Deividas Kanis.
Moterų suaugusiųjų kategorijoje 1 – ąją vietą iškovojo Sandra Kubiliūnaitė, 2 – ąją vietą laimėjo Aušra Antanavičiūtė.
Jaunimo kategorijoje 2 – ąją vietą iškovojo Rasa Žukauskaitė.
Jaunių kategorijoje nugalėtoja tapo Arina Ponomariova.